fbpx

Kāzu fotogrāfe Santa Felkere

guernsey wedding photographer

Par dzirkstošiem mirkļiem

Es fotografēju tā, lai Jūs justos ērti, tveru mirkli un uzdrošinu Jūs būt īstiem.

Mana foto kaislība ir cilvēki. Fotografējot cenšos palikt nemanāma un ķert tos burvīgos mirkļus – laimes pilnos skatienus, smaidus, skūpstus, apskāvienus – romantiski, emocionāli, mīļi un sirsnīgi. Ar humoru, ar smiekliem un mirdzošām acīm.

JŪS SAŅEMSIET VAIRĀK KĀ VIENKĀRŠI ATTĒLUS

❖ Individuāla attieksme, pieredze un vēlme palīdzēt.

❖Visu fotogrāfiju rūpīga datorapstrāde vienotā fotogrāfa stilā.

❖ Daudz dzīvu momentu, reportāža bez šabloniem, patiesas emocijas, sirsnīgas atmiņas.

❖ Fotogrāfiju skaits atkarīgs no dienas piesātinājuma un notikumu dažādības, vidēji 50 fotogrāfijas stundā.

❖ Pirmās fotogrāfijas saņemsiet 1 nedēļu pēc kāzām. Visas fotogrāfijas tiek sagatavotas 3 mēnešu laikā.

❖Fotogrāfijas tiek atdotas izmantojot privātu foto galeriju internetā, ko ērti parādīt draugiem un radiem. Pēc vēlmes – ierakstītas noformētā USB.

wedding photographer kāzu fotogrāfs

KĀZU FOTOGRAFĒŠANAS PIEDĀVĀJUMS UN CENA

Fotografēšanas cenu ietekmē – kāzu datums, fotografēšanas ilgums, cilvēku skaits, norises vieta un transporta nepieciešamība.

❖ Kāzu dienas fotografēšanas cena vasaras vīkendos ap 700 Eur.

❖ Svinībām darba dienās (1-4) pieejama nepilnas dienas fotografēšana.

❖ Kāzu datums tiek rezervēts pēc vienošanās sastādīšanas elektroniskā formā un drošības naudas iemaksas 100 Eur skaidrā naudā vai apmaksājot rēķinu.

❖ Vislabāk pirms kāzām satikties, lai nedaudz iepazītos, uzklausītu Jūsu vēlmes un izrunātu detaļas. 

Fotogrāfa stils

guernsey wedding photographer
Kāzu fotogrāfs ir ļoti svarīga izvēle pirms kāzu dienas. Kāzu fotogrāfs ir profesionāls fotogrāfs, kura uzdevums ir izstāstīt kāzu dienas stāstu skaistās fotogrāfijās. Veids, kā saglabāt šīs svarīgās dienas notikumus atmiņā un ieraudzīt satraukumā nepamanīto. Fotogrāfs ir arī atbalsta punkts kāzu dienā, nereti tieši fotogrāfs ir cilvēks, kas bijis ļoti daudz kāzās un varēs ieteikt, kā labāk rīkoties dažādās situācijās. Svarīgi, ka ar fotogrāfu saprotaties cilvēcīgā līmenī, jo pilnā kāzu dienā pavadīsiet kopā vairāk nekā 12h, un svētkos gribas būt kopā ar cilvēkiem, kas palīdz dienai ritēt labi. Kāzu fotogrāfam ir jāmāk apvienot dažādi fotogrāfijas žanri: reportāža, portrets, klusā daba, fotosesijas un darbs ar cilvēkiem, pozētas un nepozētas bildes veido šīs dienas pieredzi.
Kāzas fotografēju dokumentālās žurnālistikas paņēmienā, tomēr ir situācijas, kurās reizēm iesaku veidus kā pamainīt situāciju tā, lai tā vislabākajā veidā atklātos arī attēlā. Pamatā cenšos saglabāt sajūtu par dabisku notikumu gaitu, un ar saviem ieteikumiem vairāk iedodu drosmi notikumiem, kas iespējams notiktu arī bez manas iejaukšanās.
wedding photographer kāzu fotogrāfs
guernsey wedding photographer
Es vēlos būt fotogrāfs, kas Jūs aizvedīs atpakaļ laikā ikreiz, kad skatīsieties savus kāzu foto. Palīdzēt un atbalstīt savus kāzu pārus savā īpašajā un skaistajā dienā, kas ir tikai par viņiem diviem un viņu mīlestību, jo kāzu diena ir tikai par jums, nevis par ziediem, kāzu vietu vai kāzu kūku. Patiesu un nesamākslotu mirkļu tveršana, kas iemieso emocijas un mīlestību, tas ir tas, kas sagādā man vislielāko prieku.

Contact

email: info@santafelkere.com +37126188247

Santa Felkere

Professional Wedding Photographer,
Channel Islands